Změny – HARLEJ a DEFINITIVNÍ ENTENTÝK

Milí fanoušci festivalu Dřevorockfest, máme pro Vás velmi důležitou zprávu!!!
Jednu velmi dobrou 🙂 a druhou malinko nešťastnou 🙁

Skupina HARLEJ vystoupí na festivalu Dřevorockfest 5.7.2016 !!!!

Podařila se nám bleskově sehnat adekvátní náhrada za kapelu Waldagang, za což velmi děkujeme managmentu kapely HARLEJ!!!

Oficiální vyjádření kapely Waldagang:
Naši milý fanoušci a Walďáci…
S lítostí vám oznamujeme, že přišlo něco, čeho jsme se všichni dlouho obávali. Jak jistě někteří z vás ví, náš milovaný kamarád a frontman naší kapely Vladimír Šafránek, trpí dlouhodobou nemocí. A sice plicní hypertenzí a srdečními potížemi. Po včerejším koncertě, kdy to s Naším frontmanem seklo, lékaři vznesli neúprosný verdikt, že musí náš Vladik přerušit veškeré koncertování do konce července. Jeho stav je bohužel vážný a zdraví je na prvním místě. Po dohodě s kapelou, jsme museli přistoupit na nejtěžší variantu… Zrušení veškerých koncertů do konce července, než se zlepší jeho zdravotní stav. Předem se omlouváme promotérům za komplikace a fanouškům, kterým se to budeme snažit vynahradit. Pevně věříme, že se náš syčák Vladik vrátí v plné síle zpátky na pódia a my spolu s ním.
Držte nám palce a děkujeme za Vaši podporu a trpělivost. Walda Gang

A aby letošní programová změna nebyla jedna osamocená, museli jsme týden před startem udělat druhou změnu – kapelu Vysoké napětí nahradí DEFINITIVNÍ ENTENTÝK.