Důležité info před festivalem – měli byste vědět!

❗️❗️Důležité info ❗️❗️

🔥 Dřevorockfest 2023 🔥

🎯 Otevření areálu
Brány otevíráme již 10:30 hod. Jsme už zvyklí, že na Dřevorockfest se chodí na oběd, tudíž otevíráme brány jako již tradičně v dopoledních hodinách, ať je vše pokud možno co nejvíc na pohodu. Velmi doporučujeme, ať přijedete včas, hlavně skrz parkování a co nejvíce klidový režim v rámci vašeho příchodu na festival.

🎯 Parkování
Parkovací plochy budou oficiálně letos celkem 3. Všechny budou zdarma! Tradiční parkoviště č.1 (P1) bude v těsné blízkosti areálu (u stanového/karavanového městečka a chillout zóny). Parkoviště č.2 (P2) bude za hasičskou zbrojnicí SDH Dřevohostice cca 3 minuty chůze od areálu. Parkoviště č.3 (P3) bude tentokrát u zemědělského družstva ZD Dřevohostice cca 7 minut chůze od areálu. Doporučujeme využít tyto parkovací plochy, zde to bude bez problému. Pokud se rozhodnete parkovat v obci na různých místech, tak ne každý může být chápající a někomu můžete třeba se svým autem vadit. Včasný příjezd do Dřevohostic bude řešit vhodný výběr místa pro Vaše auto.

🎯 Stanování / Karavany
Místo pro stanování a karavany bude k dispozici tradičně v těsné blízkosti areálu a to zdarma! Od letoška ale bude novinka a tou je to, že již od 4.7. (to znamená už den předem) až do 6.7 (což je den po akci) bude občerstvení přímo ve stanovém městečku (pivo, limo, jídlo).

🎯 Platba
V celém areálu se platí pouze hotově „cash“. Držíme se zatím staré platební metody oproti některým jiným festivalům. V areálu bude k dispozici mobilní bankomat Čsob.

🎯 Mapa areálu / Mapa obce
Obě dvě zmíněné mapky se všemi důležitými body a to jak areálu, tak obce, budou k dispozici od pondělí zde na webu www.drevorockfest.cz nebo Facebooku festivalu.