DŘEVOROCKFEST 2023!!!

Přátele, po nějaké odmlce se hlásíme a to rovnou s velmi důležitým infem! DŘEVOROCKFEST 2023 je tu!!!

Zde je oficiální plakát akce a také již spustěný předprodej!

Poprvé v historii Dřevorockfestu spustíme předprodej na další ročník ještě před koncem roku a zároveň taky poprvé budete mít možnost koupit vstupenky online! Je vás víc a víc, kteří jezdí za našim festivalem z větší dálky a není v našich silách již toto pokrývat rezervacemi apod. Tudíž půjdeme s dobou a ikdyž jsme pořád drželi a chtěli zachovat staré dobré postupy, tak už to prostě nelze. Věříme tímto, že budete spokojeni a tuto změnu, které jsme se doposud prostě tak nějak bránili, uvítáte :-)

Předprodejní místa, na které jste byli zvyklí, tak již platit nebudou a vše bude prostřednictvím objednávek online stejně jako na všechny velké akce, koncerty, festivaly atd., jak je to dnes již běžné.

Zde níže je odkaz na SMSTICKET, odkud můžete vstupenky objednat již teď a udělat radost blízkým ještě teď na Vánoce! Stejně tak je zde oficiální plakát pro ročník 2023, který se uskuteční stejně jako vždy na svátek Cyrila a Metoděje 5. července tj. 5.7.2023!

Kapely pro Dřevorockfest 2023 jsou abecedně takto: Alkehol, Citron (L.Křížek + Tanja), Desmod, Doga, Hanz’s Fuckers, Harlej, Morčata na útěku, Traktor.

Snad jsem Vám udělali těmito informacemi radost. Mějte se krásně. Zdraví TEAM DŘEVOROCKFEST.

Předprodej: https://www.smsticket.cz/vstupenky/33181-drevorockfest-2023

One Reply to “DŘEVOROCKFEST 2023!!!”

Comments are closed.