Dřevorockfest 2021

16. ročník tradičního, letního, rockového open-air festivalu v areálu zámku v Dřevohosticích – to je DŘEVOROCKFEST 2021! Nakonec se potkáme!!! Pojďme dohnat koncertní a kulturní manko a pojďme si užít parádní letní festivalový den! Program je nabitý!
Pozor!! —> Brány areálu se otevřou již v 11:00 hodin dopoledne před obědem‼️ Tak brzy jsme doposud nikdy neotevírali, ale pro obrovský ‼️ zájem jsme to nastavili takto. Bude lepší přijet včas, aby nevznikly potíže s parkováním, velkými frontami u vstupu atd. Takže pondělní sváteční oběd 🍻🥩🍔🌭🥪🍲🍻 můžete dát již na festivalu a nastartovat tak plnotučný den plný rockové muziky 🤘🤘 Jak je vidno, tak seznam jmen je nabitý od 🔥 začátku až do konce 🔥, což jste již určitě postřehli po zveřejnění plakátu. Všechny kapely jsou hrající na festivalech napříč republikou. Jedná se o doposud nejvyrovnanější ročník!! ☝️ Zájem o festival je již ze všech koutů republiky‼️ Spousta z Vás píše opravdu z daleka s tím, že tohle si nemůže nechat ujít. Tolik dobrých kapel na jednom místě spolu. To nás moc těší a děkujeme za podporu! ❤️ Lístky fakt ubývají raketovým tempem 🔥 Nechceme nikoho nikam hnát, ale pokud na Dřevorockfest chcete, tak doporučujeme opravdu nic neodkládat a raději lupeny pořídit včas 🤜🤛 Může se stát, že u vstupu už nic nebude, protože areál není nafukovací. Ale to se teprve uvidí, zatím ještě vstupenky jsou na všech předprodejních místech 🏚💶 někde více, někde méně. Těšíme se moc a už se nám to krátí ⏰🎤🎸🥁🤘🤘🤘🤘
11:00 OTEVŘENÍ AREÁLU
13:00 – 14:00  HANZ’S FUCKERS
14:45 – 15:45  WALDA GANG
16:30 – 17:30  ALKEHOL
18:15 – 19:15   DOGA
20:00 – 21:00  HARLEJ
21:45 – 22:45  DYMYTRY
23:30 – 00:30 TRAKTOR
01:00 – 02:00  ZAKÁZANÝ OVOCE
03:00 UZAVŘENÍ AREÁLU
—> PŘEDPRODEJ VSTUPENEK BĚŽÍ OD 4.6.2021 ! ! !
Předprodejní místa:
PLATBA POUZE V HOTOVOSTI!
– DŘEVOHOSTICE (Kafe pod radnicí, Náměstí 74)
– PŘEROV – pozor změna!! (Chytil & Kuča reality, Žerotínovo náměstí 212/42 – TEL: 608 450 957, PO-PÁ 8-12, 13-17 hod.)
– BYSTŘICE POD HOSTÝNEM (prodejna RAAB Computer, Čs. Brigády 93)
– OTROKOVICE (Pražírna kávy Otrokovice, Napajedelská 100)
– HRANICE (prodejna MAX elektro, Teplická 256)
POZN.: DOŠLO KE ZMĚNĚ MÍSTA PŘEDPRODEJE V PŘEROVĚ, ZRUŠIL SE HOLEŠOV A PŘIBYLY OTROKOVICE! VIZ. VÝŠE.
Cena vstupenky 2021:
600,- Kč / osoba
Děti do 140 cm – vstup ZDARMA
‼️ PARKOVÁNÍ / STANOVÁNÍ a info kolem – zvýšený zájem – důležité ‼️
Stanování:
Stanování na Dřevorockfestu je jako již tradičně možné! Trošku jsme z toho překvapení, samozřejmě v dobrém, jelikož jsou tady i podněty, že by lidé dojeli už o den dříve. Budiž jim tedy vyslyšeno! 🙂 Stanování bude možné již od neděle 4.7.2021! Bude tam ToiToi, otevřená hospoda na hřišti, hned vedle stanového městečka. K dispozici ale nebude elektřina ani sprcha. Jelikož je ale festival jednodenní, tak to nebude asi zas až takový problém.
Přišly nám dotazy, zda je možno přistavit karavan. Ano, samozřejmě i to je možné a to v místě pro stanování, či parkování. Vše viz. mapa níže.
LOUKA PRO STANOVÁNÍ BÝVÁ OBVYKLE ZAPLNĚNA JIŽ DOPOLEDNE V DEN FESTIVALU. LETOS SE OTEVÍRÁ AREÁL JEŠTĚ DŘÍVE NEŽ DOPOSUD A TO JIŽ V 11 HODIN. TUDÍŽ TI, CO PŘIJEDOU AUTEM A CHTĚJÍ I STANOVAT, DOPORUČUJEME OPRAVDU PRO ZVÝŠENÝ ZÁJEM PŘIJET S DOSTATEČNÝM PŘEDSTIHEM BUĎ DEN PŘEDEM (TAK JAK TO LETOS PO NOVU JE MOŽNÉ) NEBO DLE UVÁŽENÍ RÁNO/DOPOLEDNE.
Parkování:
Parkování bude možné na vymezených prostorách viz. mapa níže, nebo různě na přístupových cestách, na náměstí apod. Obec všeobecně s Dřevorockfestem sympatizuje a když jsou lidi v pohodě, vše jde domluvit. Jen poprosíme neparkovat před vjezdy k domům, objektům a tak podobně, aby nikdo nebránil ostatním v pohodlném příjezdu/či výjezdu. Předem děkujeme za pohodvý přístup a pochopení.
PRO FAKT VELKÝ ZÁJEM O FESTIVAL DOPORUČUJEME PŘIJET/PŘIJÍT/NECHAT SE DOVÉZT VČAS, AŤ PŘEDEJDETE ZBYTEČNÝM KOMPLIKACÍM JAK S PARKOVÁNÍM, TAK POTÉ U VSTUPU!!
Děkujeme za pochopení a podporu! Vážíme si toho 🙂 🔥👍
VEŠKERÉ INFORMACE OHLEDNĚ FESTIVALU BUDOU PRŮBĚŽNĚ NASKAKOVAT NA FACEBOOK UDÁLOSTI!
HLASTE SE, POTVRZUJTE ÚČAST, POZVĚTE PŘÁTELÉ, ŠIŘTE INFORMACE DÁLE – TĚŠÍME SE NA VŠECHNY!!! :-)