Dřevorockfest 2022

17. ročník tradičního, letního, rockového open-air festivalu v areálu zámku v Dřevohosticích – to je DŘEVOROCKFEST 2022‼️ Poďme si to zase po roce pořádně užít! Snažíme se zase pokračovat ve vysoce nastavené laťce a věříme, že program je opět nabitý od začátku až do konce.
 
Pozor‼️ —> Brány areálu se otevřou již v 10:30 hodin dopoledne před obědem‼️ Poprvé ve své historii takto brzy‼️ Tak brzy jsme doposud nikdy neotevírali, ale pro obrovský zájem, který rok od roku sílí, tak jsme to byli nuceni nastavit takto. Bude lepší přijet včas, aby nevznikly potíže s parkováním, velkými frontami u vstupu atd. Takže oběd 🍻🥩🍔🌭🥪🍲🍻 můžete dát již na festivalu a nastartovat tak plnotučný den plný rockové muziky 🤘🤘 Jak je vidno, tak seznam jmen je opět nabitý 🔥 začátku až do konce 🔥. Všechny kapely jsou hrající na festivalech napříč republikou. Zájem o festival je již celorepublikový a moc nás to těší. Tímto moc děkujeme‼️ ❤️ O předprodeji vstupenek Vás budeme velmi brzy informovat. Předpokládáme, že o vstupenky bude jako každý rok velký zájem 🔥 Nechceme nikoho nikam hnát, ale pokud na Dřevorockfest chcete, tak doporučujeme opravdu nic neodkládat a raději lupeny pořídit včas 🤜🤛 Může se stát, že u vstupu už nic nebude, protože areál není nafukovací. Těšíme se moc 🎤🎸🥁🤘🤘🤘🤘
 
10:30 HOD. – OTEVŘENÍ AREÁLU
 
ČASOVÝ HARMONOGRAM AKCE / LINEUP:
12:30 – 13:30 LIMETALL
14:10 – 15:10 INÉ KAFE
15:50 – 16:50 MŇÁGA A ŽĎORP
17:30 – 18:30 KOMUNÁL
19:15 – 20:15 HORKÝŽE SLÍŽE
21:00 – 22:00 DYMYTRY
22:40 – 23:50 TŘI SESTRY
00:30 – 01:30 MORČATA NA ÚTĚKU
 
03:00 UZAVŘENÍ AREÁLU
 
PŘEDPRODEJ STARUJE OD 20.4.2022‼️
 
Předprodejní místa:
PLATBA POUZE V HOTOVOSTI!
– DŘEVOHOSTICE (Kafe pod radnicí, Náměstí 74)
– PŘEROV – pozor změna!! (Chytil & Kuča reality, Žerotínovo náměstí 212/42 – TEL: 608 450 957, PO-PÁ 8-12, 13-17 hod.)
– BYSTŘICE POD HOSTÝNEM (prodejna RAAB Computer, Čs. Brigády 93)
– OTROKOVICE (Pražírna kávy Otrokovice, Napajedelská 100)
– HRANICE (prodejna MAX elektro, Teplická 256)
 
Cena vstupenky 2022:
Předprodej 600,- Kč / osoba
Na místě (pokud zbudou) 750,-Kč / osoba
Děti do 140 cm – vstup ZDARMA
 
‼️ PARKOVÁNÍ / STANOVÁNÍ a info kolem – zvýšený zájem – důležité ‼️
 
Stanování:
Stanování na Dřevorockfestu je jako již tradičně možné už den předem před akcí tj. od pondělí 4.7.2022! Dostáváme pravidelně podněty s žádostmi přijet o den dříve a možnost stanovat. Budiž vyslyšeno 🙂 Bude tam ToiToi, otevřená hospoda na hřišti, hned vedle stanového městečka. K dispozici ale nebude elektřina ani sprcha. Jelikož je ale festival jednodenní, tak to nebude asi zas až takový problém. Do stanového městečka je možné přistavit i karavan. Vše viz. mapa níže.
 
LOUKA PRO STANOVÁNÍ BÝVÁ OBVYKLE ZAPLNĚNA JIŽ DOPOLEDNE V DEN FESTIVALU. LETOS SE OTEVÍRÁ AREÁL JEŠTĚ DŘÍVE NEŽ DOPOSUD A TO JIŽ V 10:30 HODIN. TUDÍŽ TI, CO PŘIJEDOU AUTEM A CHTĚJÍ I STANOVAT, DOPORUČUJEME OPRAVDU PRO ZVÝŠENÝ ZÁJEM PŘIJET S DOSTATEČNÝM PŘEDSTIHEM BUĎ DEN PŘEDEM (TAK JAK TO JE OD LOŇSKÉHO ROČNÍKU MOŽNÉ) NEBO DLE UVÁŽENÍ RÁNO/DOPOLEDNE.
 
Parkování:
Parkování bude možné na vymezených prostorách viz. mapa níže, nebo různě na přístupových cestách, na náměstí apod. Obec všeobecně s Dřevorockfestem sympatizuje a když jsou lidi v pohodě, vše jde domluvit. Jen poprosíme neparkovat před vjezdy k domům, objektům a tak podobně, aby nikdo nebránil ostatním v pohodlném příjezdu/či výjezdu. Předem děkujeme za pohodvý přístup a pochopení.
 
PRO FAKT VELKÝ ZÁJEM O FESTIVAL DOPORUČUJEME PŘIJET/PŘIJÍT/NECHAT SE DOVÉZT VČAS, AŤ PŘEDEJDETE ZBYTEČNÝM KOMPLIKACÍM JAK S PARKOVÁNÍM, TAK POTÉ U VSTUPU!! Děkujeme za pochopení a podporu! Vážíme si toho 🙂 🔥👍
 
VEŠKERÉ INFORMACE OHLEDNĚ FESTIVALU BUDOU PRŮBĚŽNĚ NASKAKOVAT ZDE NA WEBU I NA FACEBOOK UDÁLOSTI‼️
 
HLASTE SE, POTVRZUJTE ÚČAST, POZVĚTE PŘÁTELÉ, ŠIŘTE INFORMACE DÁLE – TĚŠÍME SE NA VŠECHNY‼️ :-)