Program

DŘEVOROCKFEST 2013

DŘEVOROCKFEST 2013

PROGRAM VIII. ROČNÍKU – 05.07.2013

 

ALKEHOL (rock-punk, Praha)

KATAPULT (rock, ?)

RYBIČKY 48 (pop-punk, Kutná Hora)

COCOTTE MINUTE (nu metal/crossover, Praha)

MORČATA NA ÚTĚKU (rock/metal, Brno)

SEGMENT (rock´n´roll, Holešov)

COOKIES (pop rock, Přerov)

MISS GOD (rock, Holešov)

 

DŘEVOROCKFEST 2011

DŘEVOROCKFEST 2011

PROGRAM VII. ROČNÍKU – 05.07.2011


ALEŠ BRICHTA & AB BAND (heavy metal, Praha)

MANDRAGE (rock, Plzeň)

RYBIČKY 48 (pop-punk, Kutná Hora)

KAREL KAHOVEC – GEORGE & BEATOVENS (bigbeat, Praha)

XINDL X (hip-hop/folk/blues, Praha)

NIGHTWISH REVIVAL (metal/gothic, Frýdek Místek)

GINGER (rock´n´roll, Přerov)

BUMBRLÍCI Z POMERANČOVÉ ZAHRADY (alternative rock, Přerov)

 

DŘEVOROCKFEST 2010 - plakát

DŘEVOROCKFEST 2010

PROGRAM VI. ROČNÍKU – 05.07.2010


KREYSON (heavy metal, Praha)

COCOTTE MINUTE (nu metal/crossover, Praha)

MORČATA NA ÚTĚKU (rock/metal, Brno)

RYBIČKY 48 (pop-punk, Kutná Hora)

PIRILLO (rock, Přerov)

DORO & WARLOCK REVIVAL (heavy metal, Olomouc)

SPOCENÁ UKLÍZEČKA (rock, Přerov)


DŘEVOROCKFEST 2009 - plakát

DŘEVOROCKFEST 2009

PROGRAM V. ROČNÍKU – 08.08.2009


IVAN MLÁDEK & BANJO BAND (country/folk/rock, Praha)

MIG 21 (pop, Praha)

ANNA K. (pop/rock, Praha)

RYBIČKY 48 (pop-punk, Kutná Hora)

O5 & RADEČEK (rock, Šumperk)

TRAKTOR (rock, Hranice n.M.)

BETHRAYER (hardcore/thrash, Kojetín)

EXPO & PENSION (rock, Holešov)

 

DŘEVOROCKFEST 2008 - plakát

DŘEVOROCKFEST 2008

PROGRAM IV. ROČNÍKU – 09.08.2008


EWA FARNA (pop/rock, Třinec)

NEVÍM (rock, Pustějov)

RYBIČKY 48 (pop-punk, Kutná Hora)

DORO & WARLOCK REVIVAL (heavy metal, Olomouc)

MEMORIA (atmospheric metal, Hranice n.M.)

STRACENÉ RÁJ (hanácké bigbít, Olomouc)

ARGEMA (rock, Uherské Hradiště)


ROCKFEST 2007 - plakát

ROCKFEST 2007 – plakát

PROGRAM III. ROČNÍKU – 21.07.2007


MILOŠ „DODO“ DOLEŽAL (rock/metal/jazz, Žirovnice)

DORO & WARLOCK REVIVAL (heavy metal, Olomouc)

TRAKTOR (rock, Hranice n.M.)

BETHRAYER (hardcore/thrash, Kojetín)

R.A.F. (neo punk rock, Přerov)

TCHOŘI (smrath metal, Přerov)

AXIS MAGNA (rock/soul/funky, Přerov/Hranice/Nový Jičín)


ROCKFEST 2006 - plakát

ROCKFEST 2006 – plakát

PROGRAM II. ROČNÍKU – 22.07.2006


AC/DC BON SCOTT MEMORIAL BAND (hard rock, Olomouc)

KOSOVCI (rock, Zlín)

TRAKTOR (rock, Hranice n.M.)

NOTOREST (heavy/thrash, Přerov)

HEZKY ČESKY (rock, Přerov)

TCHOŘI (smrath metal, Přerov)

AXIS MAGNA (rock/soul/funky, Přerov/Hranice/Nový Jičín)


ROCKFEST 2005 - plakát

ROCKFEST 2005 – plakát

PROGRAM I. ROČNÍKU – 23.07.2005


PIRILLO (rock, Přerov)

TRAKTOR (rock, Hranice n.M.)

NOTOREST (heavy/thrash, Přerov)

D.U.B. (thythm/funky, Přerov)

TIP TOP (rock, Kroměříž)

PRESS (rock, Holešov)

MR. THOMAS (?, ?)

SO WHAT (hard´n´heavy, Přerov)